Menüü:

Koolilõuna 15.04-21.04

Koolilõuna 29.04-05.05

Ilmatsalu Põhikooli toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlustusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub BR Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.
Eestis oleme tööandjaks üle 600 töötajale ja meie teenindada on 180 toitlustuskoha – üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Baltic Restaurants Estonia isikuandmete töötlemise korra leiate siit.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused
− hommikusöök
− koolilõuna

Koolilõuna valmistamisel
− EI PAKU
− eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
− viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
− magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
− joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

− EI KASUTA
− maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
− valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
− vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine
Iga uue õppeaasta alguses tuleb lapsevanemal e-keskkonnas Arno tellida oma lapsele koolitoit.

1.-4. klassi õpilaste toiduraha päevamaksumus on 1,86 €, millest lapsevanem maksab 0,61 €.

5.-9. klassi õpilaste toiduraha päevamaksumus on 2,22 €, millest lapsevanem maksab 0,95 €.

Hommikupuder 1,02 € (lapsevanemale tasuta)

Lapse puudumisel koolist palun teatada ARNO keskkonnas enne kella 15. Puudumisega arvestatakse alates teatamisele järgnevast koolipäevast.

Kõik koolitoiduga seotud arveldused ja info nähtav e-keskkonnas ARNO

Õpilastele, kelle elukohaks on rahvastikuregistri andmetel Tartu linn, saab põhjendatud juhtudel taotleda tasuta koolilõuna. Tasuta koolilõuna taotlus saata Ilmatsalu Põhikooli koolijuhile anu.koidam@ilmatsalu.edu.ee

Lisainfo:

Anne Liivat