BUSSIRINGID 2023/ 2024
Alates 4. SEPTEMBRIST 2023
NB! BUSSIDE AJAD VÕIVAD MUUTUDA! JÄLGI INFOT!!!
Hommikud
I Buss (AS GoBus)
8.15 – EERIKA peatus
8.18 – MÄRJA peatus
8.20 – ÕSSU peatus
8.30 – ILMATSALU KOOLIMAJA
II Buss (AS GoBus)
8.10– RANNA peatus (suunaga Rõhu poole)
8.13 – HAAGE peatus
8.15 – PIHVA peatus
8.19 – MEERI tee (ca 1,0 km Rõhult vasakule, talu teerist)
8.24 – RÕHU (vana kaupluse parkla üle Viljandi maantee)
8.30 – ILMATSALU KOOLIMAJA
8.13 – HAAGE peatus
8.15 – PIHVA peatus
8.19 – MEERI tee (ca 1,0 km Rõhult vasakule, talu teerist)
8.24 – RÕHU (vana kaupluse parkla üle Viljandi maantee)
8.30 – ILMATSALU KOOLIMAJA
III Buss (AS GoBus)
8.00 – TARTU NÄITUSED
8.02 – METSAMAJA
8.03 – VORBUSE TEE
8.04 – LIPINGU (talu teerist)
8.06 – KÜLASÜDA
8.07 – KIVISÄKI
8.08 – TÕNISE
8.10 – SOOMEKÜLA
8.12 – IIE
8.14 – KÄRNISE
8.15 – KARDLA kool
8.17 – TAMME
8.19 – MUDANIKU
8.22 – KARDLA TEE
8.25 – ÄNDI TEE (ca 1,0 km Tallinna maanteest)
8.27 – TÜKI
8.30 – ILMATSALU koolimaja
8.02 – METSAMAJA
8.03 – VORBUSE TEE
8.04 – LIPINGU (talu teerist)
8.06 – KÜLASÜDA
8.07 – KIVISÄKI
8.08 – TÕNISE
8.10 – SOOMEKÜLA
8.12 – IIE
8.14 – KÄRNISE
8.15 – KARDLA kool
8.17 – TAMME
8.19 – MUDANIKU
8.22 – KARDLA TEE
8.25 – ÄNDI TEE (ca 1,0 km Tallinna maanteest)
8.27 – TÜKI
8.30 – ILMATSALU koolimaja
IV Buss (KOOLIBUSS)
7.55 – KURE talu
7.55 – RÄHNI
8.05 – KANDIKÜLA
8.05 – PAJU
8.10 – HIIEKÜLA
8.15 – RAHINGE bussipeatus
8.15 – KÕPLA tee
8.20 – HEINA tee
8.20 – JÄRVE ots
8.25 – LÕUNA tee/ PEEDIMÄE
8.30 – ASUSILLA
8.35– ILMATSALU koolimaja
Bussiringid koolipäeva lõppedes (esmaspäev-neljapäev)
(E-N) KOOLIBUSS ja AS GoBus kell 14.20
Koolibuss Maxima Tuglase Tartu näitused Metsamaja Külasüda Tõnise Soomeküla Iie Tamme Kärnise Kardla kool Mudaniku Kure talu Ändi tee |
GoBus Rõhu Pihva Haage Ranna Õssu Märja Eerika Kandiküla Paju Heinvaru Rahinge Rahinge kool |
(E-N) Koolibuss ja AS GoBus kell 15.15
Koolibuss Asusilla tee Rõhu Meeri tee Peedimäe tee Lõuna tee Järve äär Heina tee Pihva Haage Ranna Õssu Märja Eerika Kõpla tee Hiieküla Ändi tee Rähni |
GoBus Tüki Rahinge Kandiküla Visa Hall Tuglase Tartu näitused Metsamaja Lipingu (talu teerist) Külasüda Tõnise Soomeküla Iie Kärnise Kardla kool Tamme Mudaniku Vanaaseme tee Kure talu (sissesõit) Kuusearu (N nõudmisel) Rähni |
Bussiringid koolipäeva lõppedes (reede)
KOOLIBUSS JA AS GoBus kell 13.30
Koolibuss Maxima Tuglase Tartu näitused Metsamaja Külasüda Tõnise Soomeküla Iie Tamme Kärnise Kardla kool Mudaniku Kure talu Ändi tee |
AS GoBus Rõhu Pihva Haage Ranna Õssu Märja Eerika Kandiküla Paju Heinvaru Rahinge Rahinge kool |
KOOLIBUSS JA AS GoBus kell 14.20
Koolibuss Asusilla tee Rõhu Meeri tee Peedimäe tee Lõuna tee Järve äär Heina tee Pihva Haage Ranna Õssu Märja Eerika Kõpla tee Hiieküla Ändi tee Rähni |
GoBus Tüki Rahinge Kandiküla Visa Hall Tuglase Tartu näitused Metsamaja Lipingu (talu teerist) Külasüda Tõnise Soomeküla Iie Kärnise Kardla kool Tamme Mudaniku Vanaaseme tee Kure talu Rähni |