Unistan - suudan ja saavutan
Meie kool
Sünnipäeva-aasta
Väärtused
Meie inimesed
Õpilasesindus
Õppenõukogu
Hoolekogu
KiVa
Galerii
Riiklik järelvalve
Õppetöö
Tunniplaan
Tundide ajad
Konsultatsioonitundide ajad
Tasemetööd ja lõpueksamid
Koolivaheajad ja veerandid
Dokumendid
Toitlustamine
Bussiringid
Huviringid
Kontakt
Vabad ametikohad
Tunniplaan
Klass
1i
Klassijuhataja: Ingrid Kippasto
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Eesti keel
Muusika
Loodusõpetus
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Kehaline kasvatus
Eesti keel
Matemaatika
Ahhaa loodus
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Kehaline kasvatus
Eesti keel
Kunst
Kunst
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Eesti keel
Eesti keel
Rütmika
Matemaatika
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Matemaatika
Eesti keel
Eesti keel
Tööõpetus
Klass
1e
Klassijuhataja: Elen Sukamägi
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Matemaatika
Eesti keel
Kehaline kasvatus
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Matemaatika
Eesti keel
Eesti keel
Ahhaa loodus
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Eesti keel
Loodusõpetus
Muusika
Tööõpetus
Rütmika
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Kehaline kasvatus
Muusika
Eesti keel
Kunst
Klass
2t
Klassijuhataja: Tiina Sakjas
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Rütmika
Eesti keel
Eesti keel
Tööõpetus
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Eesti keel
Eesti keel
Kehaline kasvatus
Loodusõpetus
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Matemaatika
Matemaatika
Ahhaa loodus
Eesti keel
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Matemaatika
Matemaatika
Kehaline kasvatus
Muusika
Klassijuhatajatund
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Eesti keel
Eesti keel
Inimeseõpetus
Muusika
Tööõpetus
Klass
2l
Klassijuhataja: Laine Tellmann
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Eesti keel
Kehaline kasvatus
Inimeseõpetus
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Muusika
Matemaatika
Eesti keel
Eesti keel
Loodusõpetus
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Eesti keel
Matemaatika
Kehaline kasvatus
Muusika
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Eesti keel
Matemaatika
Rütmika
Ahhaa loodus
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Tööõpetus
Tööõpetus
Klass
3g
Klassijuhataja: Triin Tammann
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Matemaatika
Ahhaa loodus
Tööõpetus
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Matemaatika
Eesti keel
Loodusõpetus
Kehaline kasvatus
Inglise keel
Inglise keel
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Muusika
Matemaatika
Matemaatika
Eesti keel
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Kehaline kasvatus
Eesti keel
Eesti keel
Rütmika
Inimeseõpetus
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Eesti keel
Eesti keel
Inglise keel
Matemaatika
Tööõpetus
Klass
3k
Klassijuhataja: Raili Viitak
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Matemaatika
Kehaline kasvatus
Inimeseõpetus
Kunst
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Muusika
Matemaatika
Matemaatika
Loodusõpetus
Inglise keel
Inglise keel
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Eesti keel
Eesti keel
Kehaline kasvatus
Muusika
Rütmika
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Matemaatika
Eesti keel
Eesti keel
Tööõpetus
Tööõpetus
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Eesti keel
Eesti keel
Inglise keel
Matemaatika
Ahhaa loodus
Klass
4
Klassijuhataja: Hedy Suurmets
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Inglise keel
Inglise keel
Matemaatika
Mudilaskoor
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Loodusõpetus
Ahhaa loodus
Muusika
Tehnoloogia
Käsitöö
Tehnoloogia
Käsitöö
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Kehaline kasvatus
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Eesti keel
Eesti keel
Kunst
Inglise keel
Kehaline kasvatus
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Matemaatika
Matemaatika
Kehaline kasvatus
Muusika
Eesti keel
Klass
5e
Klassijuhataja: Merilin Rauman
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Loodusõpetus
Ajalugu
Ajalugu
Inimeseõpetus
Kunst
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Inglise keel
Inglise keel
Matemaatika
Eesti keel
Eesti keel
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Kirjandus
Kirjandus
Loodusõpetus
Klassijuhatajatund
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Inglise keel
Kehaline kasvatus
T
P
Matemaatika
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Matemaatika
Matemaatika
Eesti keel
Kehaline kasvatus
T
P
Muusika
Klass
5t
Klassijuhataja: Sigrid Siik
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Matemaatika
Matemaatika
Eesti keel
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Inglise keel
Inglise keel
Ajalugu
Eesti keel
Eesti keel
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Loodusõpetus
Loodusõpetus
Matemaatika
Ajalugu
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Inglise keel
Kehaline kasvatus
T
P
Muusika
Inimeseõpetus
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Kirjandus
Kirjandus
Kunst
Kehaline kasvatus
T
P
Matemaatika
Klass
6
Klassijuhataja: Heidi Piisang
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Tehnoloogia
Käsitöö
Tehnoloogia
Käsitöö
Eesti keel
Inglise keel
Inglise keel
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Kirjandus
Kirjandus
Loodusõpetus
Vene keel / Saksa keel
Vene keel / Saksa keel
Ühiskonnaõpetus
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Matemaatika
Matemaatika
Inglise keel
Loodusõpetus
Loodusõpetus
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Matemaatika
Matemaatika
Inimeseõpetus
Ajalugu
Ajalugu
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Eesti keel
Eesti keel
Vene keel / Saksa keel
Matemaatika
Kehaline kasvatus
T
P
Muusika
Klass
7a
Klassijuhataja: Airi Pärnamets
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Eesti keel
Eesti keel
Inglise keel
Loodusõpetus
Kehaline kasvatus
T
P
Saksa keel
G 1
Vene keel
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Matemaatika
Matemaatika
Inimeseõpetus
Loodusõpetus
Ettevõtlikkus
Vene keel
Saksa keel
G 1
Informaatika
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Geograafia
Geograafia
Tehnoloogia
Käsitöö
Tehnoloogia
Käsitöö
Matemaatika
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Inglise keel
Inglise keel
Kirjandus
Matemaatika
Vene keel
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Ajalugu
Ajalugu
Matemaatika
Kunst
Kirjandus
Saksa keel
G 1
Klass
7i
Klassijuhataja: Leelo Punak
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Loodusõpetus
Loodusõpetus
Ettevõtlikkus
Matemaatika
Geograafia
Saksa keel
G 1
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Eesti keel
Eesti keel
Matemaatika
Inimeseõpetus
Muusika
Saksa keel
G 1
Vene keel
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Tehnoloogia
Käsitöö
Tehnoloogia
Käsitöö
Kirjandus
Matemaatika
Kunst
Kehaline kasvatus
T
P
Informaatika
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Matemaatika
Matemaatika
Geograafia
Kirjandus
Inglise keel
Vene keel
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Inglise keel
Inglise keel
Ajalugu
Ajalugu
Kehaline kasvatus
T
P
Vene keel
Saksa keel
G 1
Klass
8e
Klassijuhataja: Ingrid Sukamägi
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Vene keel / Saksa keel
Vene keel / Saksa keel
Matemaatika
Kirjandus
Kehaline kasvatus
T
P
Geograafia
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Matemaatika
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Inglise keel
Füüsika
Füüsika
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Ajalugu
Karjääriplaneerimine
Keemia
Eesti keel
Inglise keel
Inglise keel
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Bioloogia
Bioloogia
Muusika
Eesti keel
Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
T
P
Ajalugu
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Matemaatika
Matemaatika
Keemia
Kirjandus
Vene keel / Saksa keel
Geograafia
Klass
8t
Klassijuhataja: Mairi Puurits
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Vene keel / Saksa keel
Vene keel / Saksa keel
Geograafia
Ajalugu
Füüsika
Muusika
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Inimeseõpetus
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Käsitöö
T
Tehnoloogia
P
Matemaatika
Inglise keel
Inglise keel
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Matemaatika
Matemaatika
Eesti keel
Inglise keel
Ajalugu
Bioloogia
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Kirjandus
Kirjandus
Karjääriplaneerimine
Matemaatika
Eesti keel
Geograafia
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Keemia
Keemia
Füüsika
Bioloogia
Vene keel / Saksa keel
Kehaline kasvatus
T
P
Klass
9
Klassijuhataja: Anu Köidam
1
2
3
4
5
6
7
1
2
3
4
5
6
7
Esmaspäev
Klassijuhatajatund
Eesti keel
Eesti keel
Vene keel / Saksa keel
G 1
G 2
Geograafia
Kunst
Kunst
1
2
3
4
5
6
7
Teisipäev
Ühiskonnaõpetus
Ühiskonnaõpetus
Inglise keel
Bioloogia
Matemaatika
Matemaatika
Kehaline kasvatus
T
P
1
2
3
4
5
6
7
Kolmapäev
Inglise keel
Inglise keel
Matemaatika
Kirjandus
Keemia
Keemia
Geograafia
1
2
3
4
5
6
7
Neljapäev
Ajalugu
Ajalugu
Matemaatika
Muusika
Füüsika
Füüsika
1
2
3
4
5
6
7
Reede
Vene keel / Saksa keel
G 1
G 2
Vene keel / Saksa keel
G 1
G 2
Bioloogia
Kirjandus
Matemaatika
Kehaline kasvatus
T
P
Õpetajate tunniplaan