Hommikud algasid võimlemisega kas õues või klassiruumis. Nädalat alustas meie piirkonnapolitseinik Greten Sööl, kes rääkis spordist ja turvalisusest, tuletas meelde turvavarustuse vajalikkust ja seda, et liikluses tuleb alati tähelepanelik olla. Sportlikke tegevusi jagus nii suurtele kui väikestele. 1.-3. klassid võistlesid omavahel Ilmatsalu võimlas, 4.-9. klassid panid oma osavuse proovile koolimajas. Enne nädalavahetusele minekut võistlesid kõik klassid omavahel pallide korjamises. Võitis 1. klasside ühistiim, kes peagi sõidab auhinnareisile spordimuuseumisse. Nädalale andis vürtsi stiilipäev šport massidesse, kus sai näha lisaks kaunitele kostüümidele ka erinevaid sportimisvahendeid. Spordinädala lõpetab meie kooli võistkondade osalemine heategevuslikul Teatejooksul.