16. novembril toimus Noorte Ettevõtlikkuse Labori noortekonverents “Teed tulevikku, OKEI?!”, kus osalesid ka meie kooli 9. klassi õpilased. Konverents algas turundusspetsialist Reimo Rehkli ja geenivaramu teaduri Triin Laisk-Podari huvitavate juttudega nende tööst ja sellest, mida tuleb teha, et nendele töökohtadele pürgida. Pärast seda esinesid Ruutu 10 improkomöödia poisid. Nad kaasasid sinna ka kohal olnud noori. Kõigile meeldis etendus väga ja naerdi pisarateni.

Peale head kõhutäit naermist ning lõunapausi oli aeg kohtuda oma ala tegijatega eri ametialadelt. Paljude huvitavate valdkondade hulgast osalesid IPK õpilased neljal eelnevalt väljavalitud 20-minutisel lühivestlusel, mille käigus sai uurida kõike, mis selle tööga kaasneb ja milline see on. Võimalus oli kohtuda näiteks karjäärinõustaja, päästeameti esindaja, IT-spetsialisti, kriminaalhooldusametniku, tantsuõpetaja, politseiniku, psühholoogi ja paljude teistega. Päev konverentsil oli tõesti väga põnev, lõbus ja tegevusi täis ning meeldis kõigile väga.