4. klassi õpilased Heti, Henri, Ats-Rasmus ja Sebastian võtsid osa maakonna sotsiaalsete oskuste päevast “Mina hoolin”. Päev koosnes erinevatest töötubadest, kus õpilased näitasid koostööoskusi ja õigesti käitumise teadmisi. Olid sellised töötoad: tunnete tuba – lapsed reastasid emotsioone ja tegid nende kohta iseloomulikud pildid, teraapiatoas ootas koer, kes tegi trikke, küberkiusamise ruumis olid vastamisi internetis lapsega, kes kirjutas ebasõbralikult ja norides – kas peab sellisega suhtlema.

Kauem aega läks töötoas, milles said lapsed teada, et igal õpilasel, õpetajal, suurel, väiksel on õigus olla kaitstud, tugev ja vaba! Kui tahad sellest rohkem teada, küsi eespool nimetatud laste käest lisa.