Õpilastel oli 13.02.17 suurepärane võimalus veeta koolipäev Lähte Ühisgümnaasiumis, kus toimus Valentinipäeva tähistamine.
See on inglise keele traditsiooniline maakondlik üritus, kus õpilased saavad näidata oma esinemisjulgust, inglise keele oskust ja mängudes osalemisega leida ka uusi sõpru ning kaaslasi. Sellel aastal esindasid meie kooli 4.a klassi õpilased: Pärtel, Mihkel, Tuuli- Heleene ja Lizette-Eliisabeth, esitades inglise keeles käpiknukkudega näidendi "Bremeni linna moosekandid".

Lisaks said õpilased oma osavust ja teadmisi proovida tahvelarvutitega Kahoot´i keskkonda kasutades Sõbrapäeva ajaloost ning kindlaks määratud aja jooksul pidi valmima omaloominguline luuletus ja poster. Üritus oli meeldejääv ja lahkudes oli hea tunne, et esinemine läks hästi. Olime õnnelikud ja rahul.