Kolmapäeval, 9. detsembril oli koolimaja täis elevust, sest ega iga päev juhtu, et koer kooli koridorides ringi jookseb.
Meil oli külas lugemiskoer Roxy. Ei, Roxy ei oska veel lugeda, aga ta on väga hea kuulaja. 3. klasside õpilased nägid seda oma silmaga kui Roxyle oma lemmikraamatust katkendeid ette lugesid. Roxy kuulas tähelepanelikult. Ei mingit vahelesegamist ega jutu ajamist. Lastel oli mida Roxylt õppida.

Peale selle, et Roxy on väga hea kuulaja, on ta ka ilmatu tark. Perenaine Nele käsud said kiiresti ja punktipealt täidetud.
Vahetundides said kõik soovijad Roxyga palli mängida ja  koerale lihtsalt pai teha.
Õnneks tulevad Roxy ja Nele meile veel külla. 2. ja 4. klassi lapsed saavad Roxyle ette lugeda 20. jaanuaril.

Aitäh Roxy ja Nele, et meile nii palju rõõmu tõite!

Pilte näed siit.