Spordinädal algas 22.09 Tartus toimunud Heategevuliku Teatejooksuga. Meie koolist käisid jooksmas 5., 7. ja 8. klasside võistkonnad. Nädala jooksul sai samme koguda mitmel moel. Koolibussid peatusid tavapärasest hoopis kaugemal ning ka õpetajad ei parkinud kooli juurde. Peredele, kes toovad oma lapsi kooli autodega, anti soovitus kõndida osa kooliteest siiski jala.
Loquizi äpp andis hea võimaluse liikumise kõrval ka mälumängu mängides mõistust teritada. Enim paistsid selles ülesandes silma 4. klassi õpilased. Algklasside õpilased panid oma võimed proovile teatevõistluses. Nädala lõpetas 6.-9. klasside kohtumine tuntud toitumisspetsialisti ja treeneri Heikki Mägiga, kes andis häid näpunäiteid toitumise kohta. Liikujad võidavad!