Imeilusal päikeselisel🌞päeval kutsusime külla Tartu linna koolide 2. klasside võistkonnad, et Rohelises💚 Klassis ühiselt loodusmängu mängida. Kuulati loodushääli 🐸; uuriti loomade tegutsemisjälgi; nuputati; tuli osata tekstist infot leida; käia ringi lahtiste silmadega 👀, et märgata looduses peituvat ilu 📸. Loodusmäng mängitud, ootas kõiki mõnus kõhutäis. Matsimokka lihatööstuse viinerid🌭 ja salat 🥗olid nii head, et neid käidi muudkui juurde küsimas. Kui kõhud täis, kõneles loodusmees ja lapsevanem Riho🧔‍♂️huvitavaid fakte loomade ja looduse kohta. Eriti köitsid lapsi Riho jutud karudest🐻. Külalised jäid igati rahule ja lubasid oma koolis ka loodusmängule reklaami teha. Aitäh kõigile loodusmängulistele🤩!