Meie kooli 7. ja 8. klassi õpilased käisid inglise keele laagris Horvaatias, mis toimus 7. – 13. aprill. Laagris oli palju tegevusi, alustades mälumängudest ja kuulamisülesannetest kuni tantsimise ja jalgpallini. Laagris räägiti ainult inglise keeles, mis oli universaalne keel laagri ajal. Laagri õpetajad olid inglise keelt kõnelevatest riikidest, näiteks kõige kaugem õpetaja tuli Austraaliast.

Laagri ajal käisid õpilased ka Veneetsias (Itaalia) ekskursioonil.  Paljud käisid ka matkamas, kus nauditi Horvaatia rannikut ning imeilusat vett. Reisil juhtus ka õnnelikke õnnetusi, näiteks jäi meie grupp lennukist maha ning pidid veetma ühe päeva Poola hotellis, mis tõttu said kõik koju alles 14.04.

Õpilastele meeldis see kogemus väga ning kindlasti tahetakse uuesti minna. Kõigil, kellel on huvi selle laagri vastu, võib küsida lisainfot laagris käinutelt. Suur tänu kõikidele sponsoritele!