Laupäeval ja pühapäeval (5.-6.11) pidasid 4.a klassi õpilased koolimajas rahvatantsulaagrit, kus õpiti järgmise aasta noorte tantsupeo Mina jään tantse. Laagrit oodati ärevusega ning mõned spordipoisid loobusid isegi võistlustest ja otsustasid laagri kasuks. Päevaplaani kohaselt alustasime kell 11.00 ja töö kestis kella 18.00ni. Õnneks oli pool tundi tantsuõpetust ja pool tundi puhkepausi – seega kõike võrdselt.

Õhtu sisustasime Tartu tantsupeo Hingepuu piltide ja videote vaatamisega ning vaatasime veel tantsupeo Puudutus taevast filmitud mustreid. See oli põnev, kuidas iga rühma ringid, triibud ja kaared annavad suurel väljakul kokku suurepäraseid mustreid. Ja loomulikult ei puudunud meil ka disko. Õhtu ja ka öö oli lõbusad, täpsemat kirjeldust siia ei tule 🙂

Pühapäeval kordasime õpitu üle. Õpetaja Ingridi sõnul, on meil valmis tehtud luukere – tantsuluukere, millele on nüüd vaja hakata lihaseid peale kasvatama ehk tantse ilusaks tegema. On mõtteid uue laagri tegemiseks enne ülevaatusi.

Tänusõnad tädi Katrinile, kes pakkus meile kolm korda imehäid lemmiksööke!

Meie arvamused laagrist: mega äge, lahe, vahva, vinge, huvitav, kindlasti  korrata, lõbus, kõikidel läks hästi ja tuleme jälle!

Õpetajad Elen ja Ingrid olid lastega väga rahul. Kõik, mis planeeritud, jõudsime ära õppida. Lapsed olid sõbralikud, toetavad ning vastupidavad. Julget edasi!