Neljapäeval 27. septembril sõitsid meie kooli 6 H ja 6 E klass õppepäevale Peipsi äärde Kauksi RMK Looduskeskusesse.
Õpilased osalesid õppeprogrammil nimega “Mets kui kooslus”. Alustuseks oli võimalus külastada seenenäitust, kus olid esindatud umbes 100 meie metsades kasvavat seent. Näitusel olevad seened olid korjatud enamasti Ida-Virumaa metsadest.Järgnevalt tutvusime Peipsi äärse metsakooslusega. Nägime kaunist palumetsa, kus giid tutvustas meile seal kasvavaid taimeliike. Lisaks nägime ka palju seeni ja kuklaste kuhilpesi.
Õppepäeva lõpetuseks jõudsime Peipsi järve ühte tuntumasse ja kaunismass randa-Kauksi randa. Seal saime ringi joosta ja mõnusalt tugevat tuult nautida. Õppepäeva rahastas KIK.