Seitse Ilmatsalu kooli noort (Kristin Eliis, Sandra, Ketriin, Kirtty, Evelin, Kaur ja Oliver) said novembri viimasel teisipäeval võimaluse külastada Spark Demos asuvat Tartu Ettevõtlusküla Äritänavat. Külastus sai teoks tänu edukale osalemisele Ettevõtlike koolide noorte motivatsioonipäeval.

Ettevõtluskülas pakuti saabunutele esmalt suupisteid ning selgitati, mis tegevused noori ees ootavad. Pärast gruppidesse jagamist algas mäng. Mängu juhtisid ettevõtlikud noored. Tegevuse eesmärgiks oli mängult kolme kuu jooksul töötada äris nii hästi, et mitte pankrotistuda vaid hoopis suurendada tulusid. Järgiti eesmärke, kuidas olla eeskujulik töötaja ning meeldiv klienditeenindaja.

Läbi mängu õpiti valmidust koostööks ning suhtlemist võõraste inimestega. Tegemist oli ääretult põneva ja hariva kogemusega kõigi osavõtnute jaoks.