13.septembril oli Ilmatsalu kooli 7.-9.klassi õpilastel võimalus inglise keele tunni raames kohtuda Inglismaalt pärit James Harrisega.
Kohtumise tegi põnevaks asjaolu, et tegemist on väga ohtlikku ja põnevat tööd tegeva inimesega. James Harris töötab Inglismaal politseinikuna, kuid mitte tavalises mõttes…

Tema töö valdkondadeks on kõige ohtlikumate tööülesannete lahendamine, alates terrorirünnakutest kuni ohtlike grupeeringute jälgimiseni.
Õpilastel oli võimalus küsida palju küsimusi. Kuna tegemist on meheliku ja ohtliku tööga, siis tekkis ka küsimusi palju, millest arenesid välja väga huvitavad vestlusringid.
Suur tänu perekond Siimsonitele suurepärase võimaluse eest lõimida karjääriõpetus ja inglise keel.
James Harris jäi ka ise väga rahule õpilaste julgusega küsida ja keeleoskusega ning lubas peagi uuesti meie kooli külastada.