Teisipäeval toimus meie koolis põnev keeltejaht🏃‍♂️, millest võtsid osa 6.-8. klasside õpilased. Jahitavateks keelteks olid inglise, vene ja saksa keel, mis tõid osalejateni mitmekesiseid ülesandeid🤔. Kokku oli 11 erinevate ülesannetega punkti, mida võistkonnad pidid läbima, kuigi 6. klassidele oli ette nähtud veidi vähem punkte.
Igas punktis ootas osalejaid erinev väljakutse📝. Näiteks tuli luuletust tõlkida kolme erinevasse keelde, lahendada mõistatusi, läbida sõnarägastik või otsida infot. Need ülesanded pakkusid lõbu ja nuputamist ning aitasid õpilastel arendada oma keeleoskust ja koostöövõimet🤝.
Ilm soosis meid samuti – päike⛅️ei kõrvetanud ja vihma ei sadanud. Kõik oli tasakaalus ja parasjagu, mis tegi keeltejahi tõeliselt nauditavaks🤩.