Ilmatsalu kooli 3.a klassi lastel oli hea võimalus osaleda maakonna tantsupeol, mis toimus 28.-29.05. Selleks, et peole pääseda harjutati tublisti ja käidi ka ettetantsimisel. Selgeks saime kaks tantsu "Nukumängulaul" ja suurte tantsijatega koos "Hingetorm". Meil läks hästi, sest saime tantsida suurel platsil päris ees.

Pidu oli vahva – saime süüa-juua ja nalja teha. Nii mõnegi lapsel olid õhtuks põsed päris punaseks päevitatud. Meie tantsimist ja tervet pidu on võimalik näha internetis märksõnad  „Hingepuu – Tartumaa tantsupidu“.

3.a klassi lapsed võtsid peo kokku nii:

Martin – „Tantsupidu oli vahva. Seal sai palju tantsida ja harjutada“

Aveli ja Taivo– „Seal oli palav, kuid tantsida meile meeldis. Me tantsisime suurtega koos ja see oli väga tore.“

Mihkel – „Tore oli see, et ilmselt suure trooniga filmiti. Meid filmiti ka päris lähedalt.“

Pärtel – „Pidu oli lahe, nii palju inimesi ja tantsijaid!“

Karolin – „Hea oli see, et kõik lapsed tantsisid ja vanemad vaatasid meid huviga.“

Annabell – „Minu lemmik tants oli Hingetorm, seal sai palju ringis liikuda.“

Kaspar – „Pidu oli suur, palju rahvast, kõik olid rõõmsad, rahvariided olid ilusad!“

Laste ühine arvamus oli, et õpetaja Ingrid õpetas tantsud selgeks, aitas platsi peal ja seepärast oli suure platsi peal kerge!

Õpetaja Ingridi tänusõnad kuuluvad õpetaja Riinale, kõigile tublidele tantsuhuvilistele õpilastele ja nende vanematele, kes aitasid õpilasi sõidutada proovidesse ning olid toeks kogu ürituse ajal!

Pilte näed SIIT