Esmaspäeval 14.mail toimus kooli saalis kauaoodatud renoveeritud istepinkide avamine. Nimelt on meie kooli tublid õpilased, eesotsas Kristin Eliisiga, valmis mõelnud ja elluviinud projekti. Tänu Tartumaa Noortefondi "Noortelt noortele" rahastusele valmis projekt "Istu või lusti!", mille käigus renoveeriti istepinke.

Pinkide eesmärgiks on kooli keskkonna huvitavamaks ja ilusamaks muutmine. Valminud pingid pakuvad nii silmailu kui ka erinevaid aktiivse tegutsemise võimalusi.

Enne seda kui saavutati projekti eesmärk, tuli teha palju tööd. Õpetaja Tõnu juhendamisel eemaldati pinkidelt vanad laminaatplaadid ning asendati need uute vineertahvlist isteplaatidega. Selleks, et pinkidel oleksid soovitud ideed korraldati ideekavandite konkurss ning valiti välja parimad ideed, mille tublid joonistajad õpetaja Laine ja õpetaja Merikese juhendamisel pinkidele ümber kandsid. Peale värvimist kanti pinkidele ka lakikiht ja siis olidki kaua oodatud kaunikesed pingid valmis.

Nii siis avati pingid kõne, piduliku lindi läbilõikamise ja autasustamisega. Nüüd on kõik pingid leidnud koolimajas oma koha ning istumine ja lustimine võib alata.