Reedel 9.veebruaril toimus Tartu Näituste messikeskuses haridusmess Intellektika. Messi korraldatakse selleks, et kooli lõpetajatel oleks edasi õppimiseks otsuse langetamine lihtsam ja nad saaksid infot erinevate valikuvõimaluste kohta.

Intellektikal olid esindatud mitmed meist kaugemale jäävad gümnaasiumid, kuid enamikke Tartu linna omi seal esindatud polnud. Küll aga olid end tutvustama tulnud paljud teised asutused nagu näiteks Töötukassa, Eesti Maaülikool, paljudele inimestele töökohta pakkuv Alexela ning mitmed teised.

Kohapeal korraldati palju võistlusi ning loose kuhu kõiki huvilisi osalema kutsuti. Iga asutuse või firma esindajate punktis räägiti neist lähemalt, mängiti ning jagati pastakaid ja muud nänni. Üritus oli väga huvitav ja lõbus ja kindlasti ka hariv ja head nõu andev.

Foto: Margus Ansu (Tartu Postimees)