1.märtsil toimus Ülenurme Gümnaasiumis juba neljandat aastat kolmandate klasside inglise keele viktoriin "Spelling Bee".
Sel aastal oli osa võtmas 15 laudkonda inglise keele huvilisi. Õpilased erinevatest koolidest olid rõõmsameelsed ja entusiastlikud. Valmis uusi kogemusi omandama, kuulama, vaatama, tegevustes osalema.

Inglise keele viktoriini raames pidid õpilased mängima inglise keelseid võistkondlikke mänge nagu "Hangman", miljonimängu põhimõttel valikvastused kiiresti ja õigesti ütlema. Meie kooli õpilased olid oma vastustes tublid, aga nagu sellistes mängudes ikka on veidi vaja ka õnne. Hea oli tõdeda, et meie kooli õpilased oskavad väga hästi meeskonnatööd teha ja on julged oma otsustes ja vastustes.

Väga rõõmustav on see, et Tartumaa parim spellija on meie 3.a klassi õpilane Tuuli – Heleene Kalda 🙂

Suur tänu kõigile meie tublidele õpilastele kooli esindamast! Ja eriline tänu muidugi meie inglise keele õpetajatele Tiina Oolole ja Airi Pärnametsale õpilaste ettevalmistamise ja toetamise eest!