Kolmapäeval, 6. aprillil toimus üheksandale ja kuuendale klassile insuldi teemaline loeng. Loengut viis läbi Kaja Lestsepp Tartu Ülikooli Närvikliinikumist.
Õpilaste seas korraldati esialgu küsitlus, et teada saada, kui palju nad teavad sellisest haigusest nagu insult. Kõigil küsitlus täidetud, sai loeng pihta hakata.

Esialgu seletas meile Kaja, mis üldse on insult. Järgmiseks tutvustas ta insuldi sümptomeid ning seda, kuidas insulti ära tunda. Üheskoos vaatasime läbi ka insulti tutvustava lühifilmi, kus rääkis oma kogemusest insuldi läbi põdenud noormees ning lavastatud oli insuldi saamise hetk.
Loengu lõpuks oli igale kuuenda ja üheksanda klassi õpilasele selge, et kellelgi insuldi sümptomeid märgates tuleb viivitamatul kutsuda kiirabi – mida varem, seda parem!
Oleme Kajale loengu eest väga tänulikud!