29. märtsil osales Ilmatsalu Põhikooli 6.-7. klasside õpilaste võistkond interaktiivses võistlusmängus „Nutikalt netis“. Piirkondlik voor toimus Lustivere Põhikoolis. Meie kooli võistkond saavutas I koha. Nüüd ootab ees poolfinaal. Võistkonda kuulusid Jan Erik Köst, Sandra Saar, Kätlin Siimson, Valter Vois, Jaagup Tamme ning Evelin Keskküla.

"Nutikalt netis" on üle-eestiline interaktiivne võistlusmäng, mida korraldab MTÜ Lastekaitse Liit koostöös Eesti Informaatikaõpetajate Seltsiga. Võistlusmängu eesmärk on innustada õpilasi omandama teadmisi ja oskusi interneti ning digitaalsete kommunikatsioonivahendite targemaks ja turvalisemaks kasutamiseks. Õpilaste koduseks ülesandeks oli luua oma kooli tutvustav esitlus ning video interneti ohtude või turvalisuse teemal. Kohapeal pandi teadmisi proovile nii viktoriinis kui ka nuputamises.