8.novembri õhtul võis koolimajas diskotamast leida igasuguseid kõhedust tekitavaid tegelasi. Diskole oli kohustuslik tulla Halloweeni teemaliste riietega. Kostüüme oli väga erinevaid, alates hundist ja lõpetades tondiga. 8.klassi õpilase Kätlini juures oli võimalus teha võltshaavu, mis ei näinud sugugi võltsid välja ja andsid Halloweeniks iseloomulikku kõhedust juurde.

Diskotamise vaheaegadel toimusid erinevad võistlused. Esimene ülesanne oli näidata parimast küljest oma tantsusamme ja kostüümi. Teiseks oli limbo tantsu võistlus ja kolmandaks kooliteemaline mälumäng. Selgitati välja parima näomaalingu omanik. Kõikidele võitjatele olid auhinnad.

Õhtu jooksul sai palju tantsitud ja ka vesteldud. Kõik veetsid mõnusalt aega ja nautisid seltskonda.