Esmaspäeval, 6.veebruaril käis meil külas Reelika Lodjak noortekeskusest Lille Maja. Ta tutvustas õpilasesinduse liikmetele ja ka kaasatud õpilastele Erasmus+ programmi.
Erasmus+ on programm, mis on rahastatud Euroopa Liidu poolt aastateks 2014-2020 ja võimaldab noortel vanuses 13-30 tasuta reisida ja arendada enda kultuurilisi ja keelelisi teadmisi.

Reelika rääkis kuidas programmist osa võtta, millised on nõudmised ning kõneles ka enda kogemustest. Samuti mängiti mänge mille läbi said õpilased teada kuhu ja miks õpilased enim reisida soovivad ja mis võib seejuures saada takistuseks.
Uued teadmised olid väga põnevad ja huvi pakkuvad ning loodetavasti ka keegi meie kooli õpilastest liitub Erasmus+ programmiga.