18.-23. veebruar oli koolis ajaloonädal.  Sellel aastal pöörasime erilist tähelepanu lippudele. Algklasside õpetajad joonistasid oma õpilastega Euroopa lippe, mis riputati fuajeesse üles ning Eesti Vabariigi aktusel laulis koolipere ühiselt laulu „Eesti lipp“.

Teisel korrusel oli ajaloonädala raames välja pandud näitus vanadest asjadest ning õpilastel oli võimalus teha oma pakkumine, millega võib tegemist olla. Andsime välja ka auhindu – kõige parem vanade asjade äratundja on Tuuli-Heleene Kalda (3.a klass), teise koha sai Tair-Gardo Tugedam (9. klass) ning 3.-4. kohta jagasid Karolin Sakjas (3.a klass) ja Liisa Kaasik (3.a klass). Kõige humoorikama vastuse pakkus Rico Romeo Pokk. Õpetaja Lillienthal sai aga auhinna kõige põnevama eseme toomise eest, milleks oli linarops.

Koolis said õpilased osaleda ka viktoriinis. Toimusid viktoriinid 1.-4. klassi õpilastele ning 5.-9. klassi õpilastele. 1.-4.klassi viktoriini „Teadmisi Eestist“ võitis võistkond koosseisus Joosep Koppel, Robert Vahtra, Alice Posti, Markus Andrejeva, Karolin Sakjas, Karl Käärik, Sander Härm ning Riivo Raud. 5.-9. klassi viktoriini „Eesti“ võitis võistond, kuhu kuulusid Annabel Kuul, Siim Siimson, Evert Roosik, Grete–Brigitte Kalda ja Tair–Gardo Tugedam.

Aitäh kõikidele korraldajatele ja osalejatele!