20.-23.veebruaril toimus meie koolis ajaloonädal, mille raames oli lastele korraldatud erinevaid võistlusi, põnevaid tegevusi ja ülesandeid.

Teisipäeval toimus stiilipäev, kus kõik kellel võimalik oli, kandsid kas Eesti rahvariideid või  rahvuslikke riideid, et hoida au sees Eesti traditsioone ja kombeid. Eriti tubli oli 4.b klass, kes oli täies koosseisus rahvariietes. Samal päeval toimus ka 5.-9 klassile Eesti teemaline mälumäng Kuldvillak.

22. veebruaril oli vahetundides võimalik osta puhvetist  laste endi tehtud rahvusliku toidu suupisteid.

Ajaloonädala raames viidi  1.-9. klassi õpilaste hulgas läbi ka  joonistusvõistlus teemal ,,Minu kingitus Eestile”. Teise korruse fuajees oli võimalik näha vanade mobiiltelefonide näitust, kuhu said kõikide klasside õpilased ning õpetajad oma põnevaid vanu telefone näitamiseks tuua ja ka uurida, kuidas telefonid aja jooksul muutunud on.

Põnev ja õpetlik ajaloonädal lõppes Eesti Vabariigi  99. aastapäevale pühendatud kauni ja südamliku kontserdi ning kringli söömisega.