Käesoleva aasta oktoobris toimus Lionsite Rahvusvaheline Rahuplakati Võistlus (Lions International Peace Poster Contest) juba 7. korda ja selle aasta teemaks oli "Jaga Rahu" (Share Peace). Eesmärgiks oli julgustada lapsi loovalt väljendama, kuidas nad jagavad rahu, armastust ja üksteisemõistmist kunsti kaudu.

Ilmatsalu kool on võistlusest osa võtnud kahel aastal. LEO-klubi Tähtverele enim meeldinud töö saadeti Tallinnasse kus omakorda žürii valib kõikide saadetud tööde hulgast Rahuplakatite võistluse Eesti piirkonna võitja. Eestis võitnud töö saadetakse rahvusvahelisele lõppvõistlusele Ameerikasse. LEO-klubi Tähtvere tänas joonistajaid tänukirja ja värvipliiatsitekarbiga.
Joonistusvõistlusest võtsid osa 7. klassi õpilased õpetaja Laine Tellmanni juhendamisel: Kaur Värnik (töö saadeti edasi Tallinnasse), Kätlin Siimson, Valter Vois, Liis Vilu, Ketriin Põder, Kristin Eliis Kapp, Orm Mõru, Kärt Ivanov.