Sellel aastal otsustasid 5. klassi õpilased ja nende vanemad pakkuda jõulurõõmu neile, kes ise ennast aidata ei saa. Ühiselt ulatati abikäsi Tartu Koduta Loomade Varjupaigale. Jõuluheategu oli mitmekesine. Igaüks võis valida, kuidas tema pere koduta loomi abistab.

Kingikottidest võis leida toidupoolist kassidele ja koertele, sobilikke mänguasju, linu, tekke, pleede, loomade transpordikaste ning ümbrikke, mille sisuga toetati Tartu Koduta Loomade Varjupaika jõudvaid avariilisi loomi. Varjupaika külastati üheskoos 17.detsembril, kus oli võimalus igal õpilasel isiklikult üle anda enda poolne kingitus ning tutvuda tingimustega, kus elavad abivajavad loomad. Suured tänud Tartu Koduta Loomade varjupaigale südamliku vastuvõtu eest!