17.mail toimus Tartus orienteerumismäng, mille tänavuseks teemaks oli oskuste aasta, mis tähendas meisterlikkuse ja elukestva õppe väärtustamist Eesti ühiskonnas. Kogunemine toimus Tartu Loodusmaja pargis, kus toimus registreerumine ja võistkondade rajale saatmine. Igas võistkonnas pidi olema neli last ja üks täiskasvanu. Meie kooli võistkonnas olid 8.klassi õpilased Sandra Saar, Kristin Eliis Kapp, Kaur Värnik, Valter Vois ja õpetaja Tea Laas.

Iga meeskond, kes oli kohale tulnud mõne ametimehe kostüümis sai lisa punkte, kuid lõppkokkuvõtteks polnudki need nii olulised, kuna punkte sai tagasi teenida ka rajal nutikuse ülesnäitamisel. Rajale minemiseks jagati kõigile neljaliikmelistele meeskondadele kaardid, kuhu olid märgitud kontrollpunktid. Igas kontrollpunktis tuli lahendada vastavateemaline ülesanne, näiteks olid seal esindatud Töötukassa (seaduste tundmine), Rajaleidja keskus (tugispetsialistide ametioskused), Tartu Kunstikool (kunstialased küsimused, emotsiooni väljendamine), Jk Tammeka (pimeslaalom palliga), Tartu I Muusikakool (noodipuldi aja peale kokkupanek) ja veel palju teisi. Igas punktis sai ülesannete lahendamise eest punkte, mis märgiti punktilehele.

Peale raja lõpetamist oli igal soovijal võimalus meisterdada omale Rajaleidja rinnamärk ning juua vett ning puhata. Kehakinnitust, tänusõnu ja auhindu jagati korporatsioon Rotalia majas. Oli väga tore ja huvitav päev ning see meeldis kõigile väga.