Neljapäeval, 6.oktoobril käisid meie kooli 2.klassi õpilased Saare teabekeskuses RMK poolt korraldatud õppekäigul “Puud meie ümber”. 45 minutit bussisõitu ja kohal me olimegi.
Meid ootas juhendaja, kes viis läbi kogu õppekäigu. Esmalt tuletasime meelde tuntumad leht-ja okaspuud. Giidil olid selle tarbeks herbariseeritud puude lehed ja pildid. Õppisime juurde puude  rahvapäraseid nimetusi ning seda, mida puidust tehakse (näiteks pärn- niinepuu ja vanasti tehti niinest köit, haavast saunalavasid).
Seejärel läksime õpperajale loodusesse puid ära tundma. Tagasi tulles ootas ees üllatus. Iga laps sai ise saagida pihlakast ketta ja sellele põletada RMK märgi- pihlakas kaitsepuu halva eest. Kooli anti kaasa ka töölehed, mida täidame loodusõpetuse tunnis.
Bussiga sõites nägime tee ääres hulga loomi: hobuseid, lihaveiseid, jaanalindu, alpakasid, kitsi, lambaid, kanu. Oli lahe koolipäev!