Nädala jooksul selgitati välja iga klassi parim peastarvutaja ja nutikaim matemaatik.

• klasside parimad peastarvutajad olid – Robert Vahtra, Mirtel Vaasa, Kaspar Kutter, Hando Sidorov, Harald Jõgi, Lauri-Mark Kontson, Hannes Sidorov, Jaagup Tamme, Kevin Küllenen, Artur Piisang.
  • klasside nutikamad matemaatikud – Mia-Liisa Bek, Mirtel Vaasa, Taivo Tiido, Iko Jõgi, Harald Jõgi, Laur Härm, Hannes Sidorov, Raiko Lille, Andero Näkk, Uku Jõgi.

Soovijad said mõistust teritada sudokut lahendades. Sudokud olid kolmes raskusastmes, iga võistleja sai valida endale sobivama raskusastme. Parimad sudoku lahendajad olid Hannes Sidorov (6.klass, I koht), Katrin Lilienthal (9.klass, II koht) ja Annabel Kuul (5.klass, III koht) ning Harald Jõgi (4.klass, III koht). Eripreemia sai Taivo Tiido (3.a klass)

Esmaspäeval jutustasid 3a, 3b , 5.-9.klassi õpilased kooli raadiost lõbusaid lugusid matemaatikast ja matemaatikutest.
Teisipäeval said 4.-9. klassi õpilased teha põnevaid katseid õpetaja Reelika juhendamisel.
Neljapäeval oli meil külas kirjanil Ilmar Tomusk, kelle sulest on ilmunud ka põnevad krimijutud.
Reedel oli võimalik kõikidel soovijatel saalis numbritantsu tantsida. Õpetaja Ingrid õpetas kõigile selgeks tantsu "Üks, kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse"

Kooli seinu kaunistavad matemaatikateemalised kunstitööd. Parimad joonistajad teemal "Maalime matemaatikat" olid: Eliise Tofri (1.kl), Lizette – Eliisabeth Pahonin (3.a kl), Jarette – Mariin Tattar (3.b kl), Rico Romeo Pokk (4.kl), Kirke Pihlak (5.kl), Raiko Raud (6.kl), Kristin Eliis Kapp (7.kl), Andero Näkk (8.kl) ja Angelica Angel Saarna (9.kl).

Palju õnne kõigile võitjatele!