Projekt Oma tuba, oma luba

Ilmatsalu kooliperel on hea meel, et Tartumaa Noortefond “Noortelt noortele” otsustas rahastada kooli projekti “Oma tuba, oma luba”.

Tartumaa_noortekogu

Projekti vahenditega jätkub kooli 3. korruse muutmine hubasemaks, õpilassõbralikumaks.

Õpilasted on soovinud, et kolmanda korruse fuajee akendel võiks olla rulood päikesevalguse summutamiseks ning suur hele sein võiks olla kaetud seinamaaliga.  Projektijuhi Grete – Brigitte Kalda eestvedamisel saab koolimaja 3.korrus oktoobri jooksul õpilastele meelepäraseks.

Juba 17.oktoobril on algklasside õpilastel ning Ilmatsalu lasteaed Lepatriinu lastel võimalik koolimaja uuendatud 3.korrusega tutvuda. Toimub traditsiooniline ettelugemise päev, mil 6., 8. ja 9.klassi õpilased loevad noorematele ette sedapuhku Edgar Valteri loomingut. Edgar Valteri 85 sünniaastapäevale on pühendatud ka 17. oktoobril autasustamisega lõppev kunstinäitus.

Aitäh Tartumaa Noortefondile, tänu kellele on Ilmatsalu koolilastel nüüd oma tuba, oma luba.