Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan

 

Anu Köidam direktor; 4. klass matemaatika Anu.Koidam@ilmatsalu.edu.ee
Tea Laas õppealajuhataja; 8. klass füüsika Tea.Laas@ilmatsalu.edu.ee
Liisa-Lotte Aksli-Avastu geograafia, bioloogia, 6.e loodusõpetus Liisa.Lotte@ilmatsalu.edu.ee
Merle Bastien kehaline 4.-9. klass Merle.Bastien@ilmatsalu.edu.ee
Merike Hirsnik käsitöö ja kodundus 5.-8. klass tüdrukud Merike.Hirsnik@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Kippasto klassiõpetaja; 2.i klassi klassijuhataja Ingrid.Kippasto@ilmatsalu.edu.ee
Urve Köidam vene keel 6.-9. klass; inimeseõpetus 5. klass; 4. klassi klassijuhataja Urve.Koidam@ilmatsalu.edu.ee
Õnnela Lea sotsiaalpedagoog,  HEV koordineerija Onnela.Lea@ilmatsalu.edu.ee
Enn Lilienthal kehaline kasvatus; 6.e klass klassijuhataja Enn.Lilienthal@ilmatsalu.edu.ee
Margot Möller eesti keel, kirjandus (7.-9. kl); 7. klassi klassijuhataja Margot.Moller@ilmatsalu.edu.ee
Tiina Oolo inglise keel 4.-5. klass; 7.-9.kl; 8. klass klassijuhataja Tiina.Oolo@ilmatsalu.edu.ee
Evi Org matemaatika 7. klass, 9. klass; õpiabi Evi.Org@ilmatsalu.edu.ee
Mairi Puurits inglise keel 4.-6. klass Mairi.Puurits@ilmatsalu.edu.ee
Ülle Parts muusika 1.-9. klass Ylle.Parts@ilmatsalu.edu.ee
Heidi Piisang huvijuht; inimeseõpetus; muusika (6.h kl); 6.h klassi klassijuhataja Heidi.Piisang@ilmatsalu.edu.ee
Airi Pärnamets klassiõpetaja;  2.a klass klassijuhataja; Airi.Parnamets@ilmatsalu.edu.ee
Reelika Rohtla keemia 7.-9. klass; füüsika 9. klass; loodusõpetus 5. klass, 6.h klass Reelika.Rohtla@ilmatsalu.edu.ee 
Tiina Sakjas klassiõpetaja; 3.t klassi klassijuhataja; muusika 3.t  klass Tiina.Sakjas@ilmatsalu.edu.ee
Sigrid Siik ajalugu; ühiskonnaõpetus; informaatika; karjääriõpetus; 9. klassi klassijuhataja Sigrid.Siik@ilmatsalu.edu.ee
Elen Sukamägi klassiõpetaja;  3.e klassi klassijuhataja; rütmika (3.e kl) Elen.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Sukamägi rütmika; sekretär Ingrid.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Carolina Šuman õpiabi Carolina.Suman@ilmatsalu.edu.ee
Maris Tigas kunst 4.- 9. klass; 9. klass käsitöö Maris.Tigas@ilmatsalu.edu.ee
Laine Tellmann klassiõpetaja; 1.l klassi klassijuhataja; käsitöö- ja kodundus 4. klass Laine.Tellmann@ilmatsalu.edu.ee
Tõnu Tomson tehnoloogia 4.-9. klass Tonu.Tomson@ilmatsalu.edu.ee
Mihkel Vaino matemaatika 5. klass, 6.h klass, 6. e klass, 8. klass Mihkel.Vaino@ilmatsalu.edu.ee
Grete Väikene-Küünal klassiõpetaja; 1.g klassi klassijuhataja vaikenekuunal@ilmatsalu.edu.ee

 

Top