Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan

Anu Köidam

direktor; 6. klassi klassijuhataja; inimeseõpetus (6. kl)

Anu.Koidam@ilmatsalu.edu.ee

Airi Pärnamets

õppealajuhataja; 4.a klassi klassijuhataja; loodusõpetus (4.a kl)

Airi.Parnamets@ilmatsalu.edu.ee 

Merle Bastien

tüdrukute kehaline (5.-9. kl)

Merle.Bastien@ilmatsalu.edu.ee

Marin Jõgi

logopeed

Marin.Jogi@ilmatsalu.edu.ee

Ingrid Kippasto

klassiõpetaja

 

Kevin Klaos 

tehnoloogia (4.-9. kl); kunst (4.-6. kl)

Kevin.Klaos@ilmatsalu.edu.ee

Külliki Kuusk

eesti keel ja kirjandus (4.a, 5.t, 5.e ja 9. kl)

Kulliki.Kuusk@ilmatsalu.edu.ee

Kelli Kärsna

käsitöö ja kodundus (4.-9.kl);  kunst (7., 8.e, 8.h kl)

Kelli.Karsna@ilmatsalu.edu.ee

Urve Köidam

vene keel 

Urve.Koidam@ilmatsalu.edu.ee

Tea Laas

5.t klassi klassijuhataja; matemaatika (5.e, 5.t, 6. ja 8.e kl)

Tea.Laas@ilmatsalu.edu.ee

Õnnela Lea

sotsiaalpedagoog,  HEV koordineerija

Onnela.Lea@ilmatsalu.edu.ee

Enn Lilienthal

8.e klassi klassijuhataja; poiste kehaline (4.-9. kl); tüdrukute kehaline (4.a ja 4.i kl)

Enn.Lilienthal@ilmatsalu.edu.ee

Tiina Oolo

inglise keel 3.kl(II), 4.a, 5.e, 6.kl(II), 7(II), 8.e, 9.kl(II)

Tiina.Oolo@ilmatsalu.edu.ee

Evi Org

matemaatika (4.a ja 9. kl); õpiabi

Evi.Org@ilmatsalu.edu.ee

Mairi Puurits

7. klassi klassijuhataja; inglise keel 3.kl (I), 4.i, 5.t, 6.kl(I), 7.kl(I), 8.kl ja 9.kl(I)

Mairi.Puurits@ilmatsalu.edu.ee

Arlete Padar

eripedagoog

Arlete.Padar@ilmatsalu.edu.ee

Ülle Parts

muusika

Ylle.Parts@ilmatsalu.edu.ee

Monika Peetsmann

1. klassi klassijuhataja  Monika.Peetsmann@ilmatsalu.edu.ee

Heidi Piisang

huvijuht; 8. klassi klassijuhataja; inimeseõpetus (5.e, 5.t, 7. ja 8.kl)

Heidi.Piisang@ilmatsalu.edu.ee

Leelo Punak

4.i klassi klassijuhataja; eesti keel ja kirjandus (4.i, 6, 7, 8.e ja 8.h kl)

Leelo.Punak@ilmatsalu.edu.ee

Krista Putrolainen

sotsiaalpedagoog

Krista.Putrolainen@ilmatsalu.edu.ee

Reelika Rohtla

9. klassi klassijuhataja; loodusõpetus (5-7. kl); keemia (8. kl, 9. kl); füüsika (8. kl, 9. kl)

Reelika.Rohtla@ilmatsalu.edu.ee 

Tiina Sakjas

 

 

Sigrid Siik

ajalugu, ühiskonnaõpetus, informaatika, ettevõtlikkus, karjääriõpetus

Sigrid.Siik@ilmatsalu.edu.ee

Elen Sukamägi

2.e klassi klassijuhataja, 2.e ja 2.t rütmika

Elen.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee

Ingrid Sukamägi

sekretär; 5.e klassi klassijuhata; rütmika (1.kl ja 3.-5. kl) 

Ingrid.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee

Hedy Suurmets

loodusõpetus (4.i kl), bioloogia (7.-9. kl), geograafia (7.-9. kl)

Hedy.Suurmets@ilmatsalu.edu.ee

Carolina Šuman

õpiabi

Carolina.Suman@ilmatsalu.edu.ee

Liia Tavita

saksa keel

Liia.Tavita@ilmatsalu.edu.ee

Laine Tellmann

2.t  klassi klassijuhataja

Laine.Tellmann@ilmatsalu.edu.ee

Mihkel Vaino

matemaatika (4.i, 7. ja 8.h kl) 

Mihkel.Vaino@ilmatsalu.edu.ee

Grete Väikene-Küünal

3. klassi klassijuhataja 

vaikenekuunal@ilmatsalu.edu.ee

 

Top