Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan
Anu Köidam direktor Anu.Koidam@ilmatsalu.edu.ee
Tea Laas õppealajuhataja Tea.Laas@ilmatsalu.edu.ee
Liisa-Lotte Aksli-Avastu lapsehoolduspuhkusel Liisa.Lotte@ilmatsalu.edu.ee
Merle Bastien kehaline 4.-9.kl tüdrukud Merle.Bastien@ilmatsalu.edu.ee
Merike Hirsnik käsitöö ja kodundus 5.-8.kl Merike.Hirsnik@ilmatsalu.edu.ee
Maili Karindi eripedagoog, HEV koordineerija Maili.Karindi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Kippasto klassiõpetaja, 2.i klassi klassijuhataja Ingrid.Kippasto@ilmatsalu.edu.ee
Urve Köidam vene keel 6.-9. kl, inimeseõpetus 5. kl Urve.Koidam@ilmatsalu.edu.ee
Õnnela Lea sotsiaalpedagoog Onnela.Lea@ilmatsalu.edu.ee
Enn Lilienthal kehaline kasvatus, 6.e klass klassijuhataja Enn.Lilienthal@ilmatsalu.edu.ee
Margot Möller eesti keel, kirjandus (7.-9. kl), 7. klassi klassijuhataja Margot.Moller@ilmatsalu.edu.ee
Karmen Münt eripedagoog Karmen.Munt@ilmatsalu.edu.ee
Joosep Norma matemaatika (matemaatika 6.e kl, 7., 9.kl) Joosep.Norma@ilmatsalu.edu.ee
Tiina Oolo inglise keel 4.-5. kl, 7.-9.kl, 8. klass klassijuhataja Tiina.Oolo@ilmatsalu.edu.ee
Mairi Puurits inglise keel 4.-6. kl Mairi.Puurits@ilmatsalu.edu.ee
Ülle Parts muusika 1.-9. kl Ylle.Parts@ilmatsalu.edu.ee
Heidi Piisang huvijuht, inimeseõpetus, muusika (6.h kl), 6.h klassi klassijuhataja Heidi.Piisang@ilmatsalu.edu.ee
Airi Pärnamets klassiõpetaja,  2.a klass klassijuhataja Airi.Parnamets@ilmatsalu.edu.ee
Kerli Randmäe loodusõpetus (4. kl ja 7. kl), bioloogia, geograafia, matemaatika (4.kl) Kerli.Randmae@ilmatsalu.edu.ee
Reelika Rohtla keemia 7.-9. kl, füüsika 7.-9. kl, loodusõpetus 5.-6. kl Reelika.Rohtla@ilmatsalu.edu.ee 
Tiina Sakjas klassiõpetaja, 3.t klassi klassijuhataja, muusika 3.t  kl Tiina.Sakjas@ilmatsalu.edu.ee
Sigrid Siik ajalugu, ühiskonnaõpetus, informaatika, karääriõpetus, 9. klassi klassijuhataja Sigrid.Siik@ilmatsalu.edu.ee
Elen Sukamägi klassiõpetaja,  3.e klassi klassijuhataja, rütmika (3.e kl) Elen.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Sukamägi rütmika, sekretär Ingrid.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Maris Tigas kunst 4.- 9. kl, 9. kl käsitöö Maris.Tigas@ilmatsalu.edu.ee
Laine Tellmann klassiõpetaja, 1.l klassi, klassijuhataja, käsitöö- ja kodundus 4. kl Laine.Tellmann@ilmatsalu.edu.ee
Tõnu Tomson tehnoloogia 4.-9. kl Tonu.Tomson@ilmatsalu.edu.ee
Mihkel Vaino matemaatika 5., 6.h, 8. kl Mihkel.Vaino@ilmatsalu.edu.ee
Grete Väikene-Küünal klassiõpetaja, 1.g klassi klassjuhataja vaikenekuunal@ilmatsalu.edu.ee

 

Top