Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan

Anu Köidam

Direktor; 5. klassi klassijuhataja; inimeseõpetus 5. klass

Anu.Koidam@ilmatsalu.edu.ee

Airi Pärnamets

Õppealajuhataja; 3.a klassi klassijuhataja

airi.parnamets@ilmatsalu.edu.ee 

Liisa-Lotte Aksli-Avastu

Loodusõpetus 7.e kl, 5. kl; bioloogia; geograafia

Liisa.Lotte@ilmatsalu.edu.ee

Merle Bastien

Tüdrukute kehaline 4.-9. klass

Merle.Bastien@ilmatsalu.edu.ee

Merike Hirsnik

Käsitöö 6.-8. klass,  4.e kl, 4. t kl

Merike.Hirsnik@ilmatsalu.edu.ee

Ingrid Kippasto

3. i klassi klassijuhataja

Ingrid.Kippasto@ilmatsalu.edu.ee

Marin Jõgi

Logopeed

Marin.Jogi@ilmatsalu.edu.ee

Külliki Kuusk

Eesti keel ja kirjandus 4.e kl, 4.t kl, 8. kl, 9. kl

Kulliki.Kuusk@ilmatsalu.edu.ee

Urve Köidam

Vene keel 

Urve.Koidam@ilmatsalu.edu.ee

Tea Laas

Matemaatika 4.e kl, 4.t kl, 5. kl, 7.e kl

Tea.Laas@ilmatsalu.edu.ee

Õnnela Lea

Sotsiaalpedagoog,  HEV koordineerija

Onnela.Lea@ilmatsalu.edu.ee

Enn Lilienthal

Poiste kehaline 9. -4. kl; kehaline 1.-3. kl

Enn.Lilienthal@ilmatsalu.edu.ee

Tiina Oolo

Inglise keel 9. kl (I, II), 8. kl (I), 7.e kl, 6. kl (I), 5. kl (I), 4.e kl,

Tiina.Oolo@ilmatsalu.edu.ee

Evi Org

Matemaatika 8. kl; õpiabi

Evi.Org@ilmatsalu.edu.ee

Mairi Puurits

Inglise keel 8. kl (I), 7.h kl, 6. kl (II), 5. kl (II), 4.t kl, 3.i kl, 3.a kl

Mairi.Puurits@ilmatsalu.edu.ee

Arlete Padar

Eripedagoog

Arlete.Padar@ilmatsalu.edu.ee

Ülle Parts

Muusika 9. kl, 8. kl, 7.e kl, 6. kl, 5. kl, 4.e kl, 4.t kl, 3.i kl, 3.a kl, 2.l kl, 2.g

Ylle.Parts@ilmatsalu.edu.ee

Heidi Piisang

Huvijuht; inimeseõpetus 6.-8. kl; muusika 7.h kl

Heidi.Piisang@ilmatsalu.edu.ee

Leelo Punak

Eesti keel ja kirjandus 7.e kl, 7.h kl, 6. kl, 5. kl

Leelo.Punak@ilmatsalu.edu.ee

Krista Putrolainen

Sotsiaalpedagoog

Krista.Putrolainen@ilmatsalu.edu.ee

Reelika Rohtla

Loodusõpetus 4.e kl, 4.t kl, 6. kl, 7.h kl; keemia 8.kl, 9. kl; füüsika 8. kl, 9. kl

Reelika.Rohtla@ilmatsalu.edu.ee 

Tiina Sakjas

1.t klassi klassijuhataja; muusika 1.e kl, 1.t kl

Tiina.Sakjas@ilmatsalu.edu.ee

Sigrid Siik

Ajalugu, ühiskonnaõpetus, informaatika, ettevõtlikkus, karjääriõpetus

Sigrid.Siik@ilmatsalu.edu.ee

Elen Sukamägi

1.e klassi klassijuhataja, 1.e rütmika, 3.a kl kunst ja tööõpetus

Elen.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee

Ingrid Sukamägi

Sekretär; rütmika

Ingrid.Sukamagi@ilmatsalu.edu.ee

Carolina Šuman

Õpiabi

Carolina.Suman@ilmatsalu.edu.ee

Liia Tavita

Saksa keel

Liia.Tavita@ilmatsalu.edu.ee

Laine Tellmann

2. l klassi klassijuhataja; 5. kl käsitöö

Laine.Tellmann@ilmatsalu.edu.ee

Maris Tigas

Kunst 4.-9. kl; käsitöö 9. kl

Maris.Tigas@ilmatsalu.edu.ee

Tõnu Tomson

Tehnoloogia

Tonu.Tomson@ilmatsalu.edu.ee

Mihkel Vaino

Matemaatika 9.kl, 7.h kl, 6. kl

Mihkel.Vaino@ilmatsalu.edu.ee

Grete Väikene-Küünal

 2.g klassi klassijuhataja

vaikenekuunal@ilmatsalu.edu.ee

Top