3.oktoobril toimus Ahhaa keskuses SA Tartu Ärinõuandla poolt korraldatud Tartumaa noorte projektide konkurss „Ettevõtlik noor 2017“. Meie koolist osales kaks  projekti – 8.klassi „Stiilipäev 80ndad“ ja 9.klassi „Koos on lahe! Läki mängima!“. Kokku oli konkursile saadetud 13 projekti Tartu linna ja maakonna koolidest ja noorteorganisatsioonidest.

Projekt „Stiilipäevad 80ndad“ tutvustas kevadel toimunud stiilipäeva, kus nii riietus, tegevused, muusika olid pärit 80ndatest aastatest. „Koos on lahe! Läki mängima! projektis tutvustasid viis 9.klassi õpilast Sandra Saar, Kristin Eliis Kapp, Ketriin Põder, Kaur Värnik ja Oliver Põld vahetundide sisustamiseks tehtud töid: algklassi õpilastele mõeldud puidust tegevuskast mängudega tüdrukutelt, Kauri mäng „Sjolen“ ning Oliveri pusled. Žürii arvates oli 9.klassi projekt PARIM  NOORTELT–NOORTELE  projekt.

Päev oli väga tore ja kõigile põnevust tekitav. Saime palju positiivseid emotsioone ja uusi teadmisi.