Hea Tähtvere valla elanik!

Ilmatsalu kooli üheks põhiväärtuseks on märkamine ja toetamine. Igapäevaselt koolimajas tegutsedes on väärtused meie jaoks olulised. Täna kutsume ka Teid märkama ja toetama üht meie kooli vilistlase peret.

Tähtvere vallas Kandikülas elab tore pere, kus igapäevase eluga peavad ise hakkama saama kaks õde ning väike vend. Lastel on unistus viia lõpule ema alustatu ja panna oma kodule uus katus. Olemas on pool vajaminevast summast, 4000 eurot. Meie koos saame aidata! Kui soovid unistuse täitumisele kaasa aidata, saad teha annetuse väikevenna arvele. Risto Järv EE932200221065609856 (Swedbank)

Üks peretütardest kutsub omakorda tegema head tema igapäevastele hoolealustele, Tartu Koduta Loomade Varjupaiga elanikele. Kui Sul on kodus villatekk, baikatekk, fliistekk, froteerätik, voodilina või tekikott, mida ise enam ei kasuta, too see koolimaja 1.korrusele kasti. Viime annetatud esemed varjupaika, et varjupaiga elanikud saaksid endale uued soojad pesad.

Aitäh,

Ilmatsalu koolipere