Reedel, 8. juunil kell 17.00 lõpetame kooli juures õppeaasta ühise piknikuga.
Kaasa võtta hea tuju, piknikukorv ja natuke taskuraha.

Lapsevanemad, kui teil on vahvaid ideid ühiseks ajaveetmiseks, andke oma ideedest teada lapse klassijuhatajale hiljemalt 29. maiks.

Info täieneb jooksvalt.

*  Kell 17.30 -koolimaja ees trepil näidendi vormis ettekanne tervetest hammastest. Raamatut "Piraadipoiss Peedu ja Hambaämblik" tutvustab autor. Raamatut on võimalik ka kohapeal osta. Hammaste õige hoolduse õpetamine mulaažil. Töötuba viib läbi Britta Jürgenson.

* Piirkonnapolitseinik Tarmo Selgis. Politsei patrullauto/buss. Turvalisus meie elus.

* Rekkaga tutvumise võimalus

* Lemmikloomade nurk (loomaomanik valvab ja vastutab oma looma eest)

* Jätsiabi

* Hobuvanker (4 eurot ringsõit)

* Liikluslinnak (raamatukogu ukse eest). Võimalus teha vigursõitu. Kui saad, võta oma ratas kaasa +kiiver! Liikluslinnakus tegutsevad õpetajad Tiina Sakjas ja Tõnu.

* FC Santos Tartu töötoad jalgpalliväljakul

* Foto – orienteerumine koolmajas. Orienteerumise viivad läbi õpetajad Reelika ja Kerli

* Päästeamat – turvalisus suvel, veeohutus

* Discolfi tutvustab Kalev Mõru