8.-12. maini toimus koolis kaunite kunstide näitamine ja kuulamine. Esmaspäeval kuulasime soovilaule ja sai tervitada. Teisipäevased vahetunnid täitsime ühislaulmisega lauldes tuntud lastelaule. Kolmapäeval tantsisime ringmänge. Neljapäeval toimus emadepäeva kontsert, kuhu olime kokku pannud klasside parimad laulud, tantsud, luuletused, pillipalad.

Peale selle kirjutasid 1.-3.klassi õpilased jutu muusikast, nootidest ja muust muusikaalasest. 4.-9. klassi õpilased koostasid luuletuse teemal laulu-ja tantsupidu. Kõiki neid esitusi oli võimalik kuulata reedel ja kuna tegijaid oli palju, lugesid viimased õpilased veel esmaspäeval enda töid kaaslastele ette. II korruse fuajees on näha õpilaste poolt disainitud moodsaid rahvarõivaid ning õpilaste kunstitööde näitus on avatud I korruse fuajeedes.

Oli vahva nädal!