8.klassi õpilased Evelin, Hannes ja Aksel osalesid Lähte Ühisgümnaasiumis toimunud matemaatikavõistlusel Suur Riskimäng matemaatikas. Kokku osales riskimängus paarkümmend võistkonda Tartumaa koolidest.

Esimesed kümme ülesannet lahendasid Ilmatsalu kooli õpilased kõik õigesti.  Lisaks vastati viiele riskiküsimusele, millest ainult kaks olid valed. Kui kõik küsimused olid vastatud ja saadi teada, et viimasele küsimusele ei vastanud ükski võistkond õigesti, oli selge, et võitjad on Ilmatsalu koolist.

Peale viimast punktide väljaarvutamist kutsuti võitjad õnnitluseks ja diplomiks kõigi ette. Autasuks oli täpselt nii palju komme, kui mitu punkti teeniti. Hiljem tehti veel pilte võitjatest ja esikolmikust. Suur tänu õpetaja Evile, kes meid võitjateks õpetas!