10.-18. septembril tähistati Eestis teist korda üle-euroopalist spordinädalat, mille eesmärgiks oli tõsta elanikkonna liikumisharrastuse ja spordialast teadlikkust.

Ilmatsalu koolis oli spordinädal täis aktiivseid tegevusi kehale ja ka vaimule.

Iga koolipäeva hommik algas äratusvõimlemisega.

Teisipäeval tantsiti. Kooli saalis sai iga tantsuhuviline tantsida just nii nagu talle meeldib.

Kolmapäevased tegevused olid suunatud 1.- 4.klassi õpilastele. Klassidevahelised segavõistkonnad panid end proovile kombineeritus teatevõistluses . Vanemad õpilased toetasid nooremaid ja vajadusel andsid ka sõbralikult nõu.

Neljapäeval toimus traditsiooniline klassidevaheline teatevõistlus  „Koolist – koolini“ 5.-9. klassi võistkondadele. Starditi vana Rahinge kooli lähedalt,  liiguti vaheldumisi joostes (poiss) ning rattal (tüdruk) Ilmatsalu koolini. Võidu saavutas 6.kl võistkond. II  koha võitles välja 5.klass ning III koha 7.klassi võistkond. Osales ka õpetajate võistkond, saavutades V koha.

Reedel selgitati välja parimad klassid sportlikus mälumängus. 2.-4. klasside  arvestuses oli parim 4.a klass, 5.-9. klasside parimad spordi tundjad on 8. klassis.

Ilmatsalu koolipere on nüüd kindlasti tervem, tugevam ja rõõmsam!

Pilte näed SIIT