Jõulude ootus on meid kõiki vallutanud. Kui midagi väga- väga oodata,siis aeg kipub venima. On ju nii? Et aeg kiiremini läheks,peaks midagi põnevat tegema. Seepärast kutsusidki 4.b klassi õpilased ja õpetaja 1.-4. klasside lapsi 20. detsembril koos mõnusasti aega veetma.

Ettevalmistustega jõulutubade tegemiseks alustasime juba varakult. Korraldasime oma klassis ideelaada – mida põnevat teha? Kõik said kaasa rääkida, head mõtted püüdsime paberile ja arutasime pikalt. Lõpuks leppisime kokku, et üllatame oma külalisi viktoriinitoas, piparkoogitoas, muusikatoas, meisterdamise toas ja mustkunstitoas. Moodustasime meeskonnad ja ettevalmistused said sisse suurema hoo. Tubade ustele valmisid ka toredad sildid, et kõik ikka teaksid, kuhu tulla.

20. detsembriks olime valmis ja jäime oma külalisi ootama. Piparkoogitoas said lapsed koos õpetaja Airi, Deivia, Cristoferi ja Karliga piparkooke kaunistada. Niikaua, kui glasuur kuivas, mängisime päkapikkude nimede äraarvamise mängu ja otsisime päkapkkike täherägastikust. Kõik lapsed olid väga tublid ja usinad otsijad!

Viktoriinitoas oli 3. ja 4.a klassi õpilastel võimalus panna proovile oma teadmised jõuluteemadel. Sander ja Hando viisid läbi viktoriini Kahoot keskkonnas. Oli põnevust ja rõõmu!

Meisterdamise toas ootasid 1.a ja 1.b ning 2. klassi õpilasi Meribel, Jarette-Mariin ja Maribel. Tüdrukud meisterdasid koos päkapikke ja samuti valmisid uhked kuusepuud. Meribel,Jarette ja Maribel olid ühel nõul, et koos väiksematega oli väga tore meisterdada. Muusikatoas pakkusid Angela, Kerli, Rauno ja Tristen Jaan väikese kontserdi. Kõik need lapsed õpivad muusikakoolis või õpetaja Ülle juures pillimängu. Angela ja Kerli esitasid plokkflöödipalad, Rauno mängis kitarril ning Tristen Jaan mängis kolm lugu akordionil. Lisaks oli tähelepaneliku muusikakuulaja mäng ning lauldi koos ka jõululaule. Muusika on imeline!

Mustkunstitoas tegutsesid Marcus, Iko ja Andrus. Toa nimi "Magic Marcus" tuli sellest, et Marcus on meie klassi suur mustkunstihuviline. Väga sageli üllatab ta meidki oma trikkidega. Ta on iseseisvalt ära õppinud mitmed trikid ja nüüd näitas ta neid koos abiliste Iko ja Andrusega ka teistele. Lisaks vaadati koos ka videot mustkunstishowst. Kindlasti oli tore!

4.b klass ja õpetaja tänab kõiki oma toredaid külalisi.

Soovime kõigile teile kauneid jõule!