Esmaspäeva, 21. detsembri hommikul jäid kooli uksed suletuks, puudus tavapärane hommikune sigin – sagin. Põhjuseks oli see, et kogu Ilmatsalu koolipere koos lähedaste ja sõpradega, said kokku hoopis Tartu Peetri kirikus, et üheskoos kooli jõulukontserti kuulata ja vaadata.

Nagu meie koolile omane, said kõik lapsed esineda. Lauldi, mängiti pilli, loeti luuletusi. Iga laps sai vähemalt korra pakkuda oma esinemisega jõulurõõmu kuulajate hinge. Hea meel oli näha, et koos kooliperega nautisid kontserti paljud vanemad ja vanavanemad.

Eriline tänu Tartu Maarja koguduse õpetaja Joona Toivanenile südant soojendavate sõnade eest ning Tartu Peetri kiriku organist Anneli Klausile muusikalise jõulumeeleolu loomise eest.

Jõulukontserti pilte näed SIIT

Rahulikku jõuluaega, kaunist aasta lõppu ja parimat uut aastat!