• Veebipõhisel astronoomiaviktoriinil "Pulsar" saavutas 8.klassi õpilane Jaagup Tamme vabariiklikus arvestuses 6.koha (osalejaid 359) ja Harald Jõgi 8.koha (osalejaid 76)

• Üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriinil „Kobras“ saavutas Jaagup Tamme I järgu auhinna ja Jan Erik Köst III järgu auhinna.

• Inimeseõpetuse olümpiaadil Tartumaa piirkonnas saavutas Orm Mõru 2.-5. koha, Hannes Sidorov 2.-3. koha, Maileen Muttik 3.-4. koha, Laur Härm 5. koha ja Rico Romeo Pokk  7.-8. koha.

• Matemaatika võistluse "Nuputa" maakondlikul eelvoorul saavutas 7. klasside võistkond koosseisus Hannes Sidorov, Evelin Keskküla ja Aksel Kaasik 1. koha ning 5.-6. klasside võistkond koosseisus Rico Romeo Pokk, Ele-Riin Lille, Thor Deimos Vaasa ja Maileen Muttik 7. koha.

• Inglise keele maakondlikul kirjalikul olümpiaadil saavutasid Orm Mõru 7. koha ja Jan Erik Köst 8. koha

• Matemaatika olümpiaadi piirkondlikul voorul saavutas 7. klasside arvestuses Hannes Sidorov 1. koha, 8. klasside arvestuses Jaagup Tamme 2. koha ja Jan Erik Köst 6. koha.​

• Maakondlikul emakeeleolümpiaadil saavutas Jaagup Tamme 7.-8. klasside vanuseastmes 3. koha ning Orm Mõru 4. koha. Hannes Sidorov saavutas 7. klasside arvestuses 5. koha.

• Keemiaolümpiaadil saavutas Jaagup Tamme maakonnas 8. koha ning Orm Mõru 9.koha.

• Bioloogiaolümpiaadil saavutas Orm Mõru 8. klassist 9. koha.

• Inglise keele 6. klasside suulisel olümpiaadil saavutas Lauri-Mark Kontson 6.koha.

• Meie kooli 3-liikmeline võistkond koosseisus Jaagup Tamme, Jan Erik Köst ja Raiko Lille saavutas IX Tartumaa Suurel  Riskimängul matemaatikas 8. klasside õpilastele 2. koha.