Projekt Lebada on mõnus

Lugege meist!

Tartumaa Noortefond “Noortelt noortele” rahastas Ilmatsalu kooli projekti “Lebada on mõnus”.

Tartumaa_noortekogu

Projekti vahenditest muudetakse õpilaste kaasabil hubasemaks ja lapsesõbralikumaks koolimaja kolmas korrus. Projekti käigus kujundatakse õpilastele kaks puhkenurka, kus on põrand kaetud vaipkattega ning soovi korral saab lebada mõnusatel põrandapatjadel, puhates koolitunni 45- minutilisest sundasendist.

Esimeseks koolipäevaks oli õpilasi ootamas kaks vaipkattega puhkeala. Käsitööõpetaja juhendamisel  ning projektijuhi Angelica Angel Saarna eestvedamisel valmistavad õpilased  septembris – oktoobris kibekiiresti põrandapatju.

Projekti lõpuks, 17. oktoobriks 2014 on Ilmatsalu koolil, tänu Tartumaa Noortefondi toetusele, olemas puhkealad,  kus end mõnusalt tunda.

Lebada on mõnus!