Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan
Anu Köidam  direktor, käsitöö (9. klass) anu.koidam@ilmatsalu.edu.ee
Tea Laas  õppealajuhataja, 8. klassi klassijuhataja, matemaatika (6. ja 8. klass) tea.laas@ilmatsalu.edu.ee
Liisa-Lotte Aksli-Avastu lapsehoolduspuhkusel  liisa.lotte@ilmatsalu.edu.ee
Merike Hirsnik käsitöö (5.-8. klass) merike.hirsnik@ilmatsalu.edu.ee
Eve Jõgi  keemia, bioloogia  eve.jogi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Kippasto lapsehoolduspuhkusel ingrid.kippasto@ilmatsalu.edu.ee
Urve Köidam klassiõpetaja, 3. klassi klassijuhataja urve.koidam@ilmatsalu.edu.ee
Kati Kottisse vene keel kati.kottisse@ilmatsalu.edu.ee
Õnnela Lea  sotsiaalpedagoog, HEV koordineerija onnela.lea@ilmatsalu.edu.ee
Enn Lilienthal kehaline kasvatus  enn.lilienthal@ilmatsalu.edu.ee
Margot Möller eesti keel ja kirjandus (5.-8. klass) margot.moller@ilmatsalu.edu.ee
Riina Näkk  klassiõpetaja, 4.a klassi klassijuhataja, õpiabi  riina.nakk@ilmatsalu.edu.ee
Tiina Oolo  inglise keel (4.a, 5. klass I rühm ja 6.-9. klass), 6. klassi klassijuhataja tiina.oolo@ilmatsalu.edu.ee
Evi Org matemaatika (7. ja 9. klass) evi.org@ilmatsalu.edu.ee
Ülle Parts  muusika  ylle.parts@ilmatsalu.edu.ee
Heidi Piisang  huvijuht, inimeseõpetus heidi.piisang@ilmatsalu.edu.ee
Marje Poll  eripedagoog marje.poll@ilmatsalu.edu.ee
Airi Pärnamets  klassiõpetaja, 4.b klassi klassijuhataja, inglise keel (3., 4.b ja 5. klass II rühm) airi.parnamets@ilmatsalu.edu.ee
Reelika Rohtla füüsika, loodusõpetus, 9. klassi klassijuhataja reelika.rohtla@ilmatsalu.edu.ee 
Tiina Sakjas  klassiõpetaja, 1.b klassi klassijuhataja, matemaatika (5. klass) tiina.sakjas@ilmatsalu.edu.ee
Sigrid Siik ajalugu, ühiskonnaõpetus, geograafia, informaatika, 7. klassi klassijuhataja sigrid.siik@ilmatsalu.edu.ee
Maie Sokk  eesti keel ja kirjandus (9. klass) maie.sokk@ilmatsalu.edu.ee
Elen Sukamägi klassiõpetaja, 1.a klassi klassijuhataja, rütmika (1.a ja 1.b klass)  elen.sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Sukamägi  rütmika, sekretär  ingrid.sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Laine Tellmann klassiõpetaja, 2. klassi klassijuhataja, kunst laine.tellmann@ilmatsalu.edu.ee
Tõnu Tomson tehnoloogia tonu.tomson@ilmatsalu.edu.ee

 

Top