Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan
Anu Köidam  direktor, loodusõpetus (5.e klass) anu.koidam@ilmatsalu.edu.ee
Tea Laas  õppealajuhataja, 9. klassi klassijuhataja, matemaatika (9. klass) tea.laas@ilmatsalu.edu.ee
Liisa-Lotte Aksli-Avastu lapsehoolduspuhkusel  liisa.lotte@ilmatsalu.edu.ee
Merike Hirsnik käsitöö ja kodundus merike.hirsnik@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Kippasto klassiõpetaja, kunst (5.h klass), 1.i klassi klassijuhataja ingrid.kippasto@ilmatsalu.edu.ee
Urve Köidam klassiõpetaja, vene keel (7.klassi II rühm), 4. klassi klassijuhataja urve.koidam@ilmatsalu.edu.ee
Kati Kottisse vene keel (6.klass,7.klassi I rühm, 8.-9.klass), inglise keel (3.klass, 4.klass II rühm) kati.kottisse@ilmatsalu.edu.ee
Õnnela Lea  sotsiaalpedagoog, HEV koordineerija onnela.lea@ilmatsalu.edu.ee
Enn Lilienthal kehaline kasvatus, 5.e klass klassijuhataja enn.lilienthal@ilmatsalu.edu.ee
Margot Möller eesti keel, kirjandus (6.-9. klass), 6.klassi klassijuhataja margot.moller@ilmatsalu.edu.ee
Karmen Münt eripedagoog karmen.munt@ilmatsalu.edu.ee
Joosep Norma matemaatika (5.e klass, 6.klass, 7.klass)  joosep.norma@ilmatsalu.edu.ee
Tiina Oolo  inglise keel (4.klass I rühm, 5. klass I rühm ja 6.-9. klass), 7. klass klassijuhataja tiina.oolo@ilmatsalu.edu.ee
Evi Org matemaatika (5.h. klass ja 8. klass) evi.org@ilmatsalu.edu.ee
Ülle Parts  muusika  ylle.parts@ilmatsalu.edu.ee
Heidi Piisang  huvijuht, inimeseõpetus, muusika (5.h klass), 5.h klass klassijuhataja heidi.piisang@ilmatsalu.edu.ee
Airi Pärnamets  klassiõpetaja, inglise keel (5.e klass), kunst (5.e klass), 1.a klass klassijuhataja airi.parnamets@ilmatsalu.edu.ee
Kerli Randmäe bioloogia, geograafia kerli.randmae@ilmatsalu.edu.ee
Reelika Rohtla füüsika, keemia, loodusõpetus (5.h klass, 6.-7.klass) reelika.rohtla@ilmatsalu.edu.ee 
Tiina Sakjas  klassiõpetaja, 2.t klassi klassijuhataja tiina.sakjas@ilmatsalu.edu.ee
Sigrid Siik ajalugu, ühiskonnaõpetus, informaatika, 8.klassi klassijuhataja sigrid.siik@ilmatsalu.edu.ee
Maie Sokk  eesti keel, kirjandus (5. klass) maie.sokk@ilmatsalu.edu.ee
Elen Sukamägi klassiõpetaja, rütmika (2.e klass), 2.e klassi klassijuhataja, elen.sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Ingrid Sukamägi  rütmika, sekretär  ingrid.sukamagi@ilmatsalu.edu.ee
Laine Tellmann klassiõpetaja, kunst (6.-9.klass), 3. klassi klassijuhataja, laine.tellmann@ilmatsalu.edu.ee
Tõnu Tomson tehnoloogia tonu.tomson@ilmatsalu.edu.ee

 

Top