Ilmatsalu Põhikool
Palun oota
Ilmatsalu
Põhikool
Unistan - suudan ja saavutan
November 2017
ETKNRLP
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

×10. november 2017

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Detsember 2017
ETKNRLP
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jalgpallivõistlused Ülenurme

Osaleb IPK võistkond.

Projektide tunnustamise konkurss "Ettevõtlik noor!" AHHAA Keskus

Osalevad 8. ja 9. klassi konkursi lõppvooru pääsenud projektid.

Lasteetendus "Sinisaba seiklused" IPK saal

Pilet 2.20.-

Õpetajate päev

Tunde annavad 9.klassi õpilased

Tunnid kestavad 35 minutit

 

1.-4.klass toimub 4 ainetundi

5.-8.klass toimub 5 ainetundi

 

NB! Bussiringid

I bussiring kell 11.25– 1.-4. klass

II bussiring kell 12.15 – 5.-9.klass  sh Kardla

 

 5. oktoobri tunniplaanis on muudatusi!

Õpetajate päeva tunniplaan

Klass

1.tund

2.tund

3.tund

4.tund

5. tund

1a

Eesti keel

Eesti keel

Matemaatika

Kunst

-

1i

Eesti keel

Eesti keel

Kunst

Matemaatika

 

2e

Eesti keel

Matemaatika

Kunst

Kunst

 

2t

Matemaatika

Matemaatika

Kunst

Kunst

-

3.

Eesti keel

Eesti keel

Matemaatika

Kunst

-

4.

Loodusõpetus

Muusika

Matemaatika

Eesti keel

-

5e

Ajalugu

Inglise keel

Matemaatika

Muusika

Loodusõpetus

5h

Inglise keel

Ajalugu

Muusika

Matemaatika

Matemaatika

6.

Eesti keel

Matemaatika

Ühiskonnaõp

Vene k/ inglise k

Vene k/ inglise

7.

Matemaatika

Vene k/ inglise

Kirjandus

Kirjandus

Ajalugu

8.

Muusika

Bioloogia

Vene keel

Geograafia

Matemaatika

 

2. klassid projektireisil Lukele Luke
7. klass programmis "Merelt maale ja maalt merele" Pärnumaa
Kohtumine kirjanik Reeli Reinausiga IPK saal
Tähetargapäev Elvas Elva

Osalevad IPK võistkonnad.

Discorite konkurss IPK saal

Disco algus kell 18.00. Disco on Ilmatsalu PK õpilastele.

"Pillid kotti" kell 20.20

Maja lukku kell 20.30

Kool ei taga discole ja discolt koju transporti.

 

Mõnusat tantsimist!

7.klass Salme Kultuurikeskuses Tallinn
Ettelugemise päev Ilmatsalu Raamatukogu

Kell 9.05 - 1. klassid ja 3.klass

Kell 10.00 - 2. klassid ja 4. klass

Kell 10.50 - lasteaed Lepatriinu Rõõmutriinud ja Lilletriinud

 

Ette loevad:

Kirtty, Kristin Eliis, Rico Romeo ja Jan Erik

Top